Pokój nr 1

ZNAJDUJE SIĘ NA PARTERZE WILLI. POKÓJ Z ŁÓŻKIEM MAŁŻEŃSKIM O POWIERZCHNI 12 METRÓW KWADRATOWYCH Z POJEMNĄ SZAFĄ, SERWISEM HERBACIANO – KAWOWYM ORAZ TELEWIZOREM LCD. POKÓJ W CIEPŁEJ KOLORYSTYCE Z  ŁAZIENKĄ,  PRYSZNICEM ORAZ ZESTAWEM KOSMETYKÓW DO HIGIENY CIAŁA

Pokój nr 2

ZNAJDUJE SIĘ NA I PIĘTRZE WILLI; JEST TO PRZESTRONNY 17,5 METROWY POKÓJ Z DWOMA TARASAMI (JEDEN SAMODZIELNY I DRUGI MNIEJSZY WSPÓLNY Z PRZYLEGAJĄCYM POKOJEM NR 3),  DUŻYM ŁÓŻKIEM MAŁŻEŃSKIM, SERWISEM HERBACIANO – KAWOWYM, TELEWIZOREM LCD, LODÓWKĄ I SZAFĄ. POKÓJ POSIADA DUŻĄ ŁAZIENKĘ Z KABINĄ PRYSZNICOWĄ, SUSZARKĄ DO WŁOSÓW ORAZ ZESTAWEM KOSMETYKÓW DO HIGIENY CIAŁA.

Pokój nr 3

ZNAJDUJE SIĘ NA I PIĘTRZE WILLI. TEN SŁONECZNY I CIEPŁY POKÓJ WYPOSAŻONY JEST W DWUOSOBOWE ŁÓŻKO, TELEWIZOR LCD, SZAFĘ, BIURKO ORAZ ZESTAW HERBACIANO-KAWOWY. POWIERZCHNIA POKOJU WYNOSI 10,5 METRA KWADRATOWEGO. POKÓJ POSIADA WYJŚCIE NA BALKON – WSPÓLNY Z POKOJEM NR 2. NOWOCZESNA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM, DUŻYM LUSTREM I SUSZARKĄ DO WŁOSÓW UTRZYMANA JEST W MORSKIEJ KOLORYSTYCE.

Pokój nr 4

ZNAJDUJE SIĘ NA I PIĘTRZE WILLI. POWIERZCHNIA POKOJU WYNOSI 10,6 METRA KWADRATOWEGO. JEST TO POKÓJ Z DWOMA POJEDYNCZYMI ŁÓŻKAMI. PONADTO WYPOSAŻONY JEST W SZAFĘ, BIURKO, TELEWIZOR LCD ORAZ ZESTAW KAWOWO-HERBACIANY. ELEGANCKA ŁAZIENKA POSIADA PRYSZNIC Z DESZCZOWNICĄ ORAZ DUŻE LUSTRO.

Pokój nr 5

APARTAMENT SKŁADAJĄCY SIĘ Z DWÓCH POKOI URZĄDZONYCH W NOWOCZESNYM STYLU W KOLORACH BIELI I SZAROŚCIACH. POKOJE POŁĄCZONE SĄ SZEROKIMI DRZWIAMI PRZESUWNYMI. APARTAMENT WYPOSAŻONY JEST W ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE (CZĘŚĆ SYPIALNIANA) ORAZ ROZKŁADANĄ SOFĘ NAROŻNĄ (CZĘŚĆ DZIENNA), CO DAJE MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU 4 DOROSŁYCH OSÓB. ZNAJDUJE SIĘ TU RÓWNIEŻ LODÓWKA, ŻELAZKO, DESKA DO PRASOWANIA, 2 TELEWIZORY LED I ZESTAW HERBACIANO- KAWOWY. DODATKOWYM ATUTEM APARTAMENTU JEST PRZYNALEŻĄCY DO NIEGO TARAS. ŁAZIENKA WYPOSAŻONA JEST W WANNĘ Z DESZCZOWNICĄ I PARAWANEM, SUSZARKĘ DO WŁOSÓW, DWA DUŻE LUSTRA ORAZ RĘCZNIKI DLA GOŚCI.

Pokój nr 6

ZNAJDUJE SIĘ NA 2 PIĘTRZE WILLI . JEGO POWIERZCHNIA WYNOSI 10,5 METRA KWADRATOWEGO. POKÓJ UTRZYMANY JEST W CIEPŁYCH KOLORACH, POSIADA ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE, TELEWIZOR LCD, ZESTAW HERBACIANO – KAWOWY, BIURKO ORAZ SZAFĘ. ŁAZIENKA UTRZYMANA JEST W KLASYCZNYM STYLU, Z PRYSZNICEM  ORAZ ZESTAWEM DO HIGIENY CIAŁA. POKÓJ POSIADA WYJŚCIE NA BALKON – WSPÓLNY Z POKOJEM NR 7.

Pokój nr 7

POKÓJ NR 7 ZNAJDUJE SIĘ NA 2 PIĘTRZE. TEN NIESPEŁNA 11 METROWY POKÓJ POSIADA 2 POJEDYNCZE ŁÓŻKA, SZAFĘ, KOMODĘ, TELEWIZOR LCD ORAZ ZESTAW HERBACIANO-KAWOWY. POKÓJ MA WYJŚCIE NA BALKON – WSPÓLNY Z POKOJEM NR 6. NOWOCZESNA ŁAZIENKA UTRZYMANA JEST W MORSKICH KLIMATACH. JEST W NIEJ DUŻE LUSTRO ORAZ KABINA PRYSZNICOWA Z DESZCZOWNICĄ.

Pokój nr 8

ZNAJDUJE SIĘ NA 2 PIĘTRZE WILLI. TEN PRZESTRONNY 18-METROWY POKÓJ URZĄDZONY JEST W STYLU KLASYCZNYM. WYPOSAŻONY JEST W ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE, ROZKŁADANĄ SOFĘ NAROŻNĄ (DODATKOWE 2 MIEJSCA DO SPANIA), TELEWIZOR LCD, SZAFĘ, STOLIK ORAZ KOMODĘ . ELEGANCKA ŁAZIENKA POSIADA DUŻĄ WANNĘ. PONADTO JAK W KAŻDEJ ZNAJDUJE SIĘ TU SUSZARKA DO WŁOSÓW, ZESTAW KOSMETYKÓW I RĘCZNIKI.