Pokoje

Pokój nr 1

ZNAJDUJE SIĘ NA PARTERZE WILLI. POKÓJ Z ŁÓŻKIEM MAŁŻEŃSKIM O POWIERZCHNI 12 METRÓW KWADRATOWYCH, Z SERWISEM HERBACIANO – KAWOWYM ORAZ TELEWIZOREM LCD. POKÓJ W CIEPŁEJ KOLORYSTYCE Z PRZESTRONNA ŁAZIENKĄ, Z ZESTAWEM KOSMETYKÓW DO HIGIENY CIAŁA, PRYSZNICEM ORAZ UMYWALKĄ.

Pokój nr 2

ZNAJDUJE SIĘ NA PÓŁPIĘTRZE WILLI; JEST TO PRZESTRONNY 17,5 METROWY POKÓJ Z DWOMA TARASAMI (JEDEN SAMODZIELNY I DRUGI MNIEJSZY WSPÓLNY Z PRZYLEGAJĄCYM POKOJEM NR 3), Z DUŻYM ŁÓŻKIEM MAŁŻEŃSKIM, SERWISEM HERBACIANO – KAWOWYM, TELEWIZOREM LCD, LODÓWKĄ I SZAFĄ. POKÓJ POSIADA DUŻĄ ŁAZIENKĘ Z KABINĄ PRYSZNICOWĄ, UMYWALKĄ Z TOALETKĄ, ZESTAWEM KOSMETYKÓW DO HIGIENY CIAŁA ORAZ SUSZARKĄ DO WŁOSÓW.

Pokój nr 3

ZNAJDUJE SIĘ NA I PIĘTRZE WILLI. TEN SŁONECZNY I CIEPŁY POKÓJ WYPOSAŻONY JEST W DWUOSOBOWE ŁÓŻKO Z BARDZO WYGODNYM MATERACEM, TELEWIZOR LCD, SZAFĘ, BIURKO ORAZ ZESTAW HERBACIANO-KAWOWY. POWIERZCHNIA POKOJU WYNOSI 10,5 METRA KWADRATOWEGO. POKÓJ POSIADA WYJŚCIE NA BALKON – WSPÓLNY Z POKOJEM NR 1. NOWOCZESNA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM, DUŻYM LUSTREM I SUSZARKĄ DO WŁOSÓW UTRZYMANA JEST W MORSKICH KOLORACH.

Pokój nr 4

ZNAJDUJE SIĘ NA I PIĘTRZE WILLI. POWIERZCHNIA POKOJU WYNOSI 10,6 METRA KWADRATOWEGO. JEST TO POKÓJ Z DWOMA POJEDYNCZYMI ŁÓŻKAMI. PONADTO WYPOSAŻONY JEST W SZAFĘ, TELEWIZOR LCD ORAZ ZESTAW KAWOWO-HERBACIANY. ELEGANCKA ŁAZIENKA POSIADA PRYSZNIC Z DESZCZOWNICĄ, WC ORAZ DUŻE LUSTRO.

Pokój nr 5

APARTAMENT SKŁADAJĄCY SIĘ Z DWÓCH POKOI URZĄDZONYCH W NOWOCZESNYM STYLU W KOLORACH BIELI I SZAROŚCIACH. POKOJE POŁĄCZONE SĄ SZEROKIMI DRZWIAMI PRZESUWNYMI. APARTAMENT WYPOSAŻONY JEST W ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE (CZĘŚĆ SYPIALNIANA) ORAZ ROZKŁADANĄ SOFĘ NAROŻNĄ (CZĘŚĆ DZIENNA), CO DAJE MOŻLIWOŚĆ NOCLEGU 4 DOROSŁYCH OSÓB. ZNAJDUJE SIĘ TU RÓWNIEŻ LODÓWKA, ŻELAZKO, DESKA DO PRASOWANIA, 2 TELEWIZORY LED I ZESTAW HERBACIANO- KAWOWY. DODATKOWYM ATUTEM APARTAMENTU JEST WYJŚCIE NA TARAS. ŁAZIENKA WYPOSAŻONA JEST W WANNĘ Z DESZCZOWNICĄ I PARAWANEM, SUSZARKĘ DO WŁOSÓW, DWA DUŻE LUSTRA ORAZ RĘCZNIKI DLA GOŚCI.

Pokój nr 6

ZNAJDUJE SIĘ NA 2 PIĘTRZE WILLI . JEGO POWIERZCHNIA WYNOSI 10,5 METRA KWADRATOWEGO. POKÓJ UTRZYMANY JEST W CIEPŁYCH KOLORACH, Z DUŻYM ŁÓŻKIEM MAŁŻEŃSKIM, TELEWIZOREM LCD, ZESTAWEM HERBACIANO – KAWOWYM ORAZ SZAFĄ. ŁAZIENKA W KLASYCZNYM STYLU Z PRYSZNICEM, UMYWALKĄ ORAZ ZESTAWEM DO HIGIENY CIAŁA. POKÓJ POSIADA WYJŚCIE NA BALKON – WSPÓLNY Z POKOJEM NR 7.

Pokój nr 7

POKÓJ NR 7 ZNAJDUJE SIĘ NA 2 PIĘTRZE. TEN NIESPEŁNA 11 METROWY POKÓJ POSIADA 2 POJEDYNCZE ŁÓŻKA, SZAFĘ, TELEWIZOR LCD ORAZ ZESTAW HERBACIANO-KAWOWY. POKÓJ MA WYJŚCIE NA BALKON – WSPÓLNY Z POKOJEM NR 6. NOWOCZESNA ŁAZIENKA UTRZYMANA JEST W MORSKICH KLIMATACH. WYPOSAŻONA JEST W WC, UMYWALKĘ, DUŻE LUSTRO ORAZ KABINĘ PRYSZNICOWĄ Z DESZCZOWNICĄ.

Pokój nr 8

ZNAJDUJE SIĘ NA 2 PIĘTRZE WILLI. TEN PRZESTRONNY 18 – METROWY POKÓJ URZĄDZONY JEST W STYLU KLASYCZNYM. WYPOSAŻONY JEST W ŁÓŻKO MAŁŻEŃSKIE, ROZKŁADANĄ SOFĘ NAROŻNĄ (DODATKOWE 2 MIEJSCA DO SPANIA), TELEWIZOR LCD, SZAFĘ, STOLIK, KOMODĘ ORAZ LODÓWKĘ. ELEGANCKA ŁAZIENKA WYPOSAŻONA JEST W DUŻĄ WANNĘ. PONADTO JAK W KAŻDEJ ZNAJDUJE SIĘ TU SUSZARKA DO WŁOSÓW, ZESTAW KOSMETYKÓW I RĘCZNIKI.